Podmínky služby

Tyto podmínky služby poskytují pokyny pro uživatele, kteří využívají tuto službu. Tyto pokyny platí pro všechny, kteří chtějí využívat různé služby textových zpráv na webu Anonymnisms.cz. Používáním této webové stránky vyjadřujete bezpodmínečné přijetí těchto podmínek.

Web Anonymnisms.cz si vyhrazuje právo podmínky služby kdykoli změnit. Web Anonymnisms.cz nenese vůči uživatelům žádnou zodpovědnost za tyto změny.

Souhrn našich podmínek je k dispozici na této stránce. Naše úplné podmínky lze nalézt v nizozemštině v tomto souboru PDF. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s tím, že jste si přečetli tyto úplné podmínky a přijali je.

  1. Web Anonymnisms.cz nemůže jakýmkoli způsobem nést odpovědnost za škody způsobené službami, které nabízíme.
  2. Web Anonymnisms.cz není odpovědný za textové zprávy odeslané prostřednictvím webu. Každý uživatel je osobně odpovědný za textové zprávy, které odešle.
  3. Uživatelé se zdrží odesílání textových zpráv, které obsahují rasistické a diskriminační texty a všechny typy textů podněcujících k násilí. Pokud dojde k této situaci, web Anonymnisms.cz bude nucen takovým uživatelům odepřít přístup ke službám.
  4. Web Anonymnisms.cz je oprávněn k prohlížení zpráv. Účelem je kontrola nekorektních a hanlivých textových zpráv.
  5. Bude uložena IP adresa všech uživatelů. Anonymnisms.cz si vyhrazuje právo vyloučit z webových stránek uživatele, kteří zneužívají systém. V případě nutnosti budou data uživatele předána policii nebo soudu.
  6. Anonymnisms.cz neposkytuje žádnou záruku, že textová zpráva skutečně dorazí. Samozřejmě se budeme maximálně snažit, ale někdy textové zprávy nejsou doručeny z důvodů, které nemůžeme ovlivnit. Pokud textová zpráva nebyla doručena, kontaktujte nás. Poskytneme vhodné řešení.

Anonymnisms.cz není předplacená služba. Odeslání jedné SMS zprávy stojí 25 Kč. Příjemci textové zprávy nebude účtována žádná částka.

Jste-li mladší 16 let, musíte požádat rodiče o svolení s používáním této služby. Sazby uvedené na tomto webu jsou uvedeny včetně DPH, náklady na mobilní internet nejsou zahrnuty. Neexistuje žádné právo na odpuštění nákladů za odeslání digitální textové zprávy.