O Anonymní sms

Pomáháme vám vytvářet a posílat anonymní zprávy. Děláme tak rychle, bezpečně a s pečlivým dohledem na vaše soukromí. Tisíce lidí jako vy si každý den vybere naši službu. Jsme tím nejpoužívanějším poskytovatelem anonymních zpráv v Česku.

O Anonymní sms

Rychlé, snadné a důvěryhodné

Pomáháme vám vytvářet a posílat anonymní zprávy. Děláme tak rychle, bezpečně a s pečlivým dohledem na vaše soukromí. Tisíce lidí jako vy si každý den vybere naši službu. Jsme tím nejpoužívanějším poskytovatelem anonymních zpráv v Česku.

Anonymní zpráva je textová zpráva, u které její příjemce nemůže vidět ani jinak odhalit, od koho přišla. Odesílatele si můžete vybrat ze seznamu různých fiktivních jmen a telefonních čísel, které lze použít.

Zcela anonymní

Anonymita je pro nás prioritou číslo jedna. Vaši zprávu odešleme zcela anonymně. I na vašem bankovním výpisu se objeví pouze název naší společnosti: „Mocha“. Tím je zajištěno, že vás příjemce nebude moci vysledovat. Platební informace přirozeně nesdílíme s třetími stranami nebo s kýmkoliv jiným. Strany, se kterými spolupracujeme, se nikdy nedozví, kdo jste nebo co jste odeslali.

S třetími stranami údaje nesdílíme, ale ve vzácných případech děláme výjimky, například když jsme ze zákona povinni spolupracovat při policejním vyšetřování. Více informací o tomto tématu si můžete přečíst v naších smluvních podmínkách.

Robustní zásady ochrany osobních údajů

Jsme čestní a upřímní a nemáme žádnou skrytou agendu, což můžete vyčíst z našich zásad ochrany osobních údajů. Vaše zprávy a veškeré platební informace jsou z našeho systému smazány automaticky.

Dočasně se ukládají pouze povinné informace, které jsou nezbytné pro správné fungování naší služby. Veškeré informace jsou automaticky smazány po 18 měsících.

Vždy zabezpečené

Je pro nás důležité, aby vaše zpráva byla v důvěryhodných rukou. Proto prosazujeme maximální zabezpečení. Vaše zpráva je na naše servery odeslána prostřednictvím šifrovaného připojení TLS, poté je bezpečně uložena a anonymně odeslána příjemci. Naše servery splňují všechny předpisy v oblasti IT, zabezpečení a ochrany soukromí. Jsou umístěny v Evropě a tudíž nabízejí tu nejvyšší možnou ochranu.

Odpovědné psaní zpráv

Nesete výlučnou odpovědnost za zprávu, kterou vytvoříte a odešlete. To znamená, že z naší strany nelze, ani to není možné, vyhovět všemu, co byste chtěli poslat.

Máme politiku nulové tolerance týkající se kyberšikany a nevyžádaných, urážlivých nebo výhružných zpráv. Tímto vás žádáme, abyste naše služby využívali zodpovědně. Pokud tomu tak nebude, používání naší služby anonymních zpráv vám zablokujeme.

Ve zkratce

  • Snadné použití na telefonech iPhone i Android, na tabletu i počítači.
  • Obdržíte potvrzení o čase doručení.
  • Podpora smajlíků a dlouhých zpráv.
  • Ve zprávě lze využít až 1 224 znaků.
  • Každá zpráva stojí jednorázový poplatek ve výši 39 Kč.
  • Plaťte bezpečně prostřednictvím kreditní karty, PayPalu nebo Apple Pay.
  • Žádné příplatky za mezinárodní zprávy.
Odeslat textovou zprávu
Další informace o zasílání textových zpráv