Jak pošlu anonymní SMS?

Týdny jste přemýšleli, jak napálit své kolegy nebo vyznat city své tajné lásce – samozřejmě bezpečně a anonymně. Jak tedy služba na anonymní SMS funguje? Nemějte obavy; jsme tu, abychom vám pomohli s každým krokem procesu.

Zvolte si fiktivní jméno a telefonní číslo

Anonymní SMS by nebyla anonymní, kdyby příjemce mohl vidět, kdo mu nebo jí zprávu poslal. První krok dává smysl: vymyslete si fiktivní jméno a telefonní číslo.

Nemáte inspiraci? Sestavili jsme praktický seznam jmen a telefonních čísel, ze kterých si můžete vybrat. Zadat je můžete na stránce doručení.

Příjemce uvidí jméno a číslo, které jste vybrali, a bude to vypadat, že SMS byla odeslána touto osobou nebo z tohoto čísla.

Poslat anonymní sms

Vytvořte svoji zprávu

Maximum 1224 znaků znamená, že máte dostatek místa, abyste řekli, cokoli chcete. Máte radši emodži? Žádný problém, podporujeme i tyhle prcky!

Pokud hledáte inspiraci, vždy se můžete podívat na náš blog. Najdete nejlepší aprílové zprávy, milostná psaní k Valentýnu, zamilované zprávy a dopisy pro Santu.

Vyberte čas doručení

Svoji anonymní SMS můžete odeslat kdykoli chcete. Poslání přímé zprávy je samozřejmě také možnost. Jen pár vteřin po kliknutí na ‚odeslat' přijde vaše zpráva na vámi zadané telefonní číslo.

Chcete, aby vaše zpráva přišla později? Žádný problém. Můžete zadat den a upřesnit čas, kdy chcete, aby se SMS odeslala. Do té doby zprávu bezpečně uložíme a po jejím doručení obdržíte potvrzení. Takto si můžete být jistí, že vaše zpráva byla odeslána.

Mezinárodní textové zprávy

Naše služba na anonymní SMS není omezena na Českou republiku. Chcete poslat text do Francie, Guatemaly nebo Indie? Žádný problém. Snadno posílejte anonymní SMS zprávy do jakékoli země na světě – bez dodatečných nákladů.

Posílání zpráv do cizích zemí je stejně tak rychlé a bezpečné jako místní posílání a nejsou zde žádné dodatečné náklady. Před číslo musíte zadat kód země – například +49 pro Německo.

Možnosti platby

Platba je dokončena několika kliknutími přes kreditní kartu, PayPal nebo Apple Pay. Pro zprávu do 160 znaků je tu jednorázová cena 29,99 Kč. Každých dalších 150 znaků stojí jen 10 Kč. Příjemci nejsou účtovány žádné další náklady.

To znamená, že naše služba není zdarma, ale je 100% bezpečná, spolehlivá, rychlá, a – podle našich mnoha spokojených zákazníků (kteří si přejí zůstat v anonymitě) – výjimečně dobrá. Vážíme si vašeho soukromí!

Máte nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat.

Odeslat textovou zprávu