Jak odesílání anonymních textových zpráv funguje?

Anonymní textová zpráva je speciální typ zprávy, ve které můžete zvolit odesílatele, příjemce, zprávu a datum doručení. Odeslání anonymní textové zprávy prostřednictvím tohoto webu je snadné. Jako odesílatele můžete zadat jméno – například slovo „anonym“ – nebo můžete k odeslání textové zprávy použít cizí telefonní číslo. Odesílatele určíte vy sami.

Napalte někoho žertíkem využívajícím falšování identity!

Například: Odešlete textovou zprávu kamarádovi a jako odesílatele zadejte jeho tajnou lásku. Skutečného odesílatele nelze vystopovat. Bude to vypadat, jako by zprávu odeslal odesílatel, kterého si vyberete. Funguje to podobně jako odeslání dopisu, na jehož obálce bude uveden jiný odesílatel. Skvělá věc, pokud chcete někoho napálit dobrým žertíkem!

Postup odeslání anonymní textové zprávy

Abyste mohli odeslat textovou zprávu, není nutné se registrovat. Odesílatelem falešné textové zprávy může být jméno nebo telefonní číslo. Zprávu můžete odeslat okamžitě nebo později podle toho, co upřednostňujete. Také je nutné zadat mezinárodní přístupový kód pro každé číslo mobilního telefonu: například +43 pro Rakousko. Můžeme odesílat textové zprávy do více než 90 zemí včetně Francie a Německa. Jakmile napíšete svou textovou zprávu, bezpečně a zcela anonymně ji odešleme.

Odesílatel zprávy

Pro odesílatele textové zprávy můžete vybrat dvě možnosti: jméno (krátký text) nebo telefonní číslo. Například 601 234567 (číslo mobilního telefonu) nebo Anonym (jméno). Rozhodnete-li se zadat jako odesílatele jméno, můžete použít pouze písmena. Zpráva bude na straně příjemce působit, jako by ji odeslal vámi zvolený odesílatel.

Náklady na odeslání

Odeslání jedné SMS zprávy stojí 29,99 Kč. Po přesažení 160 znaků stojí každá další SMS zpráva 10 Kč navíc k původní ceně. Můžete platit prostřednictvím PayPal, Apple Pay, Google Pay nebo platební kartou. Jde o jednorázovou platbu, se kterou není spojeno žádné předplatné. Příjemci textové zprávy nebude účtována žádná částka.

Je to tak snadné. Máte-li nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Odeslat textovou zprávu
Kontaktujte nás